تکنولوژی

فناوری جدید برای بلوکه کردن ایمیل‌های مزاحم

 Email Fraud Protection

شرکت امنیتی سمانتک از ارائه خدمات تازه ای برای بلوکه کردن ایمیل های مزاحم و کلاه بردار که برای شرکت های تجاری ارسال می شوند، خبر داده است.

به گزارش آسین ایج، فناوری یادشده Email Fraud Protection نام دارد و به طور خودکار ایمیل‌های مزاحم را شناسایی و جلوی رسیدن آنها به آدرس مورد نظر را می گیرد.

سازمان‌های تجاری با استفاده از این فناوری قادر به بلوکه کردن ایمیل های کلاه بردار بوده و می توانند مطمئن شوند که کارکنان شرکت های مختلف با باز کردن ایمیل های متقلبانه یادشده با مشکلی مواجه نمی شوند.

به مقصد نرسیدن این ایمیل ها ضمن آنکه جلوی وقوع هزاران مشکل امنیتی را می گیرد، حجم کار در شرکت های بزرگ تجاری را نیز کاهش می دهد. زیرا کارکنان نباید وقت خود را برای بررسی محتوای این نوع ایمیل ها تلف کنند.

از سوی دیگر نیازی به تنظیم دستی نرم افزارهای حفاظتی در برابر حملات ایمیل های مزاحم نخواهد بود و احتمال نفوذ هکرها به شبکه های رایانه ای شرکت ها به میزان چشمگیری کاهش می یابد. بر اساس گزارش اف بی آی، حملات هکری از طریق ایمیل های ظاهرا کاری در دو سال گذشته ۱۳۶ درصد افزایش یافته و در نتیجه این حملات ۱۲٫۵ میلیارد دلار خسارت به بار آمده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا