سبک زندگی

انتخاب انواع لباس با ست آبی‌ رنگ

یکی از رنگ‌های پُرطرفدار بین افراد رنگ آبی‌ست و برای انواع استایل روزمره و مجلسی به‌دنبال ست آبی‌رنگ هستند.

ست آبی‌ رنگ آبی دارای طیف گسترده‌ای‌ست و از آبی آسمانی تا سرمه‌ای جزء دسته رنگ آبی هستند.

در میان انواع مختلف این رنگ، آبی نفتی یا آبی کبود از همه پُرطرفدارتر بوده و در صنعت مد و پوشاک بسیار پُراستفاده است. در چرخه رنگ‌ها، این رنگ با برخی همخوانی دارد و ترکیب‌هایی جادویی را تشکیل می‌دهند که دانستنش برای داشتن استایلی جذاب خالی از لطف نیست. یادتان باشد که نباید آبی را با برخی رنگ‌ها بپوشید و زیبایی این رنگ را زیر سؤال ببرید.

پوشیدن ست آبی‌رنگ برای همۀ افراد با هر نوع رنگِ‌ پوستی مناسب است، به شرط اینکه بدانند کدام طیف رنگ آبی به رنگ پوستشان می‌آید. افرادی که رنگ پوستشان روشن است، رنگ آبی روشن بهترین انتخاب از بین انواع رنگ آبی برای آن‌هاست؛

البته آبی نفتی هم انتخاب بدی نخواهد بود، اما آبی روشن جذاب‌ترشان می‌کند. سبزه‌ها به‌سراغ آبی کبود بروند. چون این رنگ جذابیت چهره‌شان را دوچندان خواهد کرد. برای کسانی که پوست تیره دارند هم آبی آسمانی انتخاب شایسته‌ای‌ست. حالا باید بدانید هر کدام از رنگ‌های آبی را با چه رنگی ترکیب کنید تا نتیجه مقبولی داشته باشد.

اولین پیشنهاد ما انتخاب رنگ‌های خنثی‌ست؛ سفید، مشکی، طوسی و کِرِم. باتوجه‌به نوع استایلتان نوع رنگ‌ها را انتخاب کنید. اگر برای استایل کژوال و لباس رسمی به‌دنبال ست آبی‌رنگ هستید، بهتر است از مشکی و طوسی استفاده کنید. به‌طورکلی زمانی که انتخاب شما از طیف رنگ آبی، آبی کبود است بهتر است که در کنارش از سفید بهره ببرید.

رنگ آبی در کنار رنگ متضاد آن یعنی قرمز، همیشه خوب بوده‌ است. یک ترکیب جذاب دیگر، آبی در کنار زرد خردلی‌ست.

برای کسانی که قصدِ رفتن به یک مهمانی خاص را دارند تیپ زرد-آبی فوق‌العاده خواهد بود. نارنجی و صورتی هم در کنار آبی ترکیب‌های جالبی را تشکیل می‌دهند و برای مهمانی‌ها پوشاک ایده‎‌آلی خواهند بود. جالب است که سبز هم می‌تواند در کنار این رنگ قرار بگیرد، البته نوع رنگ‌ها باید با هم هارمونی داشته باشد.

برای لباس مجلسی آبی به خانم‌ها پیشنهاد می‌کنیم برای کفش و اکسسوری‌هایشان رنگ کِرِم یا بژ را انتخاب کنند تا جذابیتشان را تکمیل کنند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا